середа, 11 березня 2009 00:10

"Баварія" обіграла "Спортінг" із загальним рахунком 12:1

"Баварія" вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, обігравши в 1/8 "Спортінг" із загальним рахунком 12:1.

Перший матч 1/8 фіналу в Лісабоні завершився перемогою мюнхенської команди з рахунком 5:0. І вже тоді мало вірилося в те, що "Баварії" вдасться у матчі-відповіді, який вони грали вдома, впустити шанс вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Цього і не трапилося. Більш того, підопічні Юргена Клінсманна перевершили результат першої зустрічі, обігравши "Спортінг" цього разу з рахунком 7:1.

Початок розгрому поклав Лукас Подольські на 7-й хвилині зустрічі. Потім все той же Подольські на 34-й хвилині зустрічі рахунок подвоїв. Через чотири хвилини, після автоголу у виконанні Андерсона Полга, рахунок став 3:0.

Під кінець тайму Жоао Моутінью один м"яч відіграв, але вже через хвилину Швайнштайгер забиває знову. Після перерви у воротах ФК "Спортінг" ще розписалися Марко Ван Боммель, Мирослав Клозе та Томас Мюллер.

Gazeta.ua, livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" обіграла "Спортінг" із загальним рахунком 12:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua