вівторок, 12 лютого 2019 12:19

Футбольний турнір ще триває, а переможець вже відомий

Переможець турніру за кубок Пожечевського визначився за тур до фіналу. Фото: poltava365.com

За тур до фіналу змагань за зимовий Кубок Віктора Пожечевського визначили переможця. Трофей здобула футбольна команда з Херсонської області "Мир" (Горностаївка).

Про це повідомляє poltava365.com.

11 лютого в Копилах розпочався четвертий тур змагань за приз імені відомого полтавського тренера Віктора Пожечевського.

У першому матчі туру зустрілися претенденти на перемогу з другої ліги — "Мир" із Горностаївки та "Полісся" з Житомира.

Гравці "Миру" впевнено перемогли команду Анатолія Безсмертного і Сергія Коновалова — 2:0, і достроково завоювали трофей. У херсонців наразі 12 очок, у житомирян, які йдуть другими — лише 7.

Сьогодні за третє місце змагаються дві пари: "Легіон" - "Ворскла"-U19 (11:00) та "Олімпія" - "Вікторія" (13:30).

Зараз ви читаєте новину «Футбольний турнір ще триває, а переможець вже відомий». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua