вівторок, 20 вересня 2016 06:45

На Параолімпіаді Україна посіла третє місце

117 медалей завоювала українська збірна на Пара­олімпіаді в бразильському місті Ріо-де-Жанейро. Змагання тривали з 7 до 18 вересня. Українці виграли 41 золоту нагороду, 37 срібних і 39 бронзових. Це найбільше за весь час виступів на таких змаганнях. Під час попередніх у Лондоні мали на 33 медалі менше.

Українські спортсмени встановили 109 світових, пара­олімпійських і європейських рекордів у плаванні, легкій атлетиці й пауерліфтингу.

По вісім медалей виграли плавці Максим Кріпак, Євгеній Богодайко і Денис Дубров. Чотири "золота" взяла плавчиня Єлизавета Мерешко. Її колега Анна Стеценко тричі ставала кращою в запливах на різні дистанції.

За кожне "золото" спортсменам виплатять по $40 тис. $26 тис. отримають за срібну медаль, за "бронзу" — $18 тис. Усього від держави параолімпійці матимуть близько 85 млн грн.

У загальнокомандному заліку Україна посіла третє місце серед 76 країн. Попереду — Китай і Велика Британія.

Зараз ви читаєте новину «На Параолімпіаді Україна посіла третє місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua