неділя, 11 вересня 2016 19:28

Зозуля з перемоги дебютував за "Бетіс"

realbetisbalompie.es

Український нападник Роман Зозуля вперше вийшов на поле за "Бетіс". Це сталося у матчі 3-го туру Ла Ліги проти "Валенсії". Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди українця.

Форвард збірної України на 82-й хвилині вийшов на заміну замість Алекса Алегрії при рахунку 2:2.

За час, що залишився до фінального свистка "Бетіс" вирвав перемогу. На другій компенсованій хвилині Зозуля спробував відгукнутися на простріл Крістіана Піччіні справа, але впав у боротьбі з захисником, а епізод гольовим ударом завершив Рубен Кастро.

Крім того, Роман відзначився в цьому матчі фолом на воротареві і один раз опинився в офсайді.

Кастро зробив дубль, ще один гол за "Бетіс" забив Хоакін. За "Валенсію" відзначилися Родріго та Есекіель Гарай. З 50-ї хвилини команда Пако Айестарана грала у меншості через вилучення Енцо Переса.

Нагадаємо, Роман Зозуля влітку перейшов у "Бетіс" з "Дніпра" в якості вільного агента.

Валенсія - Бетіс 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - 38 Рубен Кастро, 0:2 - 54 Санчес, 1:2 - 75 Родріго, 2:2 - 78 Гарай, 2:3 - 90 Рубен Кастро.

Бетіс - Адан, Манді, Дурмісі, Піччіні, Пеццелья, Фабіан Руїс (Гутьєррес, 20), Брашанац, Петрос, Санчес (Мусонда, 68), Алегрія (Зозуля, 82), Рубен Кастро.

Вилучення: Перес (50).

Зараз ви читаєте новину «Зозуля з перемоги дебютував за "Бетіс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua