четвер, 05 серпня 2010 12:08

Збірна України з тенісу (U-16) виграла "срібло" чемпіонату Європи

Збірна України серед дівчат у віковій категорії 16 років і молодше стала срібним призером літнього командного чемпіонату Європи.

У матчі за перше місце збірна України у впертій боротьбі поступилася росіянкам з рахунком 1-2.

Катерина Козлова програла Маргариті Гаспарян: 4-6 6-7 (2), а Еліна Світоліна знову виявилася сильнішою за Дарину Гаврилову: 7-5 6-1.

Долю золотих медалей вирішив парний поєдинок, в якому Маргарита Гаспарян і Дарина Гаврилова обіграли Катерину Козлову і Еліну Світоліну: 7-6 (7) 6-3.

Тим часом, збірна України серед дівчат у віковій категорії 14 років і молодше у півфіналі Чемпіонату світу зіграє з командою Австралії, яка зайняла перше місце у групі D.

За матеріалами Sapronov-Tennis.org

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з тенісу (U-16) виграла "срібло" чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua