неділя, 14 серпня 2011 10:52

Збірна Португалії не пустила Аргентину у півфінал юнацького чемпіонату світу

Футболісти збірної Португалії переграли аргентинців у чвертьфіналі юнацького чемпіонату світу (для гравців не старше 20 років), який в ці дні проходить у Колумбії.

Зустріч, що відбулася в суботу, в основний час завершився нульовою нічиєю, а в серії пенальті щасливішими виявилися португальці - 5:4.

В іншому чвертьфінальному матчі збірна Мексики завдала поразки колумбійцям з рахунком 3:1. У складі переможців дублем відзначився Едсон Рівера (69-а хвилина, 88), ще один гол на свій рахунок записав Ерік Торрес, реалізував пенальті на 38-й хвилині. Єдиний м'яч у господарів турніру на 60-й хвилині зустрічі забив Дуван Запата.

Суперник мексиканців по півфіналу визначиться в протистоянні збірних Бразилії та Іспанії, які проведуть свій матч у неділю, а команда Португалії битиметься з переможцем пари Франція - Нігерія, пише РИА Новости.

Півфінальні матчі пройдуть 17 серпня.

1 / 4 фіналу

Португалія U-20 - Аргентина U-20 - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 5:4

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Мексика U-20 - Колумбія U-20 - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Торрес (38, пенальті), 1:1 - Запата (60), 2:1 - Рівера (69), 3:1 - Рівера (88).

Франція U-20 - Нігерія U-20

14 серпня. 23.00.

Бразилія U-20 - Іспанія U-20

15 серпня. 02.00.

?

Зараз ви читаєте новину «Збірна Португалії не пустила Аргентину у півфінал юнацького чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua