вівторок, 02 серпня 2011 08:43

Збірна Іспанії виграла юнацький чемпіонат Європи
9

Збірна Іспанії з футболу завоювала золото юнацького чемпіонату Європи (гравці до 19 років), перемігши у фіналі команду Чехії.

Матч, що пройшов у понеділок у місті Кьяжна (Румунія), завершився з рахунком 3:2 за результатами основного і додаткового часу на користь підопічних Хінеса Мелендеса.

На 52-й хвилині рахунок відкрив хавбек празької "Спарти" Ладислав Крейчі. Іспанці відігралися за п'ять хвилин до кінця основного часу завдяки голу Ауртенече. Чехи знову вийшли вперед у додатковий час: на 97-й хвилині відзначився хавбек "Теплиці" Патрік Лаха. Однак іспанці знову відігралися: м'яч на рахунку Пако Алькасера. На 115 хвилині все той же Алькасер приніс перемогу піренейцям.

Чеські футболісти повторили найкращий для себе результат в історії європейських чемпіонатів для гравців до 19 років, вийшовши, як і в 2011 році, у фінал. Для збірної Іспанії трофей став восьмим у даній віковій категорії, повідомляє РИА Новости.

Євро-2011. Юніори (U-19). Фінал.

Фінал

Іспанія - Чехія - 3:2 (0:0, 1:1, 0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Крейчі (52), 1:1 - Ауртенече (87), 1:2 - Лаха (97), 2:2 - Алькасер (108), 3:2 - Алькасер (115).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Іспанії виграла юнацький чемпіонат Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua