пʼятниця, 10 липня 2009 08:15

Універсіада. Українка виборола срібло у секторі для метання спису

На третій день легокатлетичної програми на Всесвітній Універсіаді було розіграно 10 комплектів нагород. В українців - одне срібло.

61 м 02 см – результат рекордсменки та чемпіонки світу серед юніорів Віри Ребрик в секторі для метання спису, який приніс ялтинській атлетці срібну нагороду Всесвітньої Універсіади. Переможницею змагань стала більш досвідчена представниця ПАР Вірджен Сюнетт з результатом 62 м 52 см.

Четверте місце в секторі для потрійних стрибків виборов Євген Семененко зі спробою на 16 м 80 см. Бронзовому призерові змагань українець поступився лише за другим показником, що у Євгена виявився трохи гіршим. Беззаперечним переможцем у цьому секторі став чемпіон світу та Олімпійський чемпіон Пекіна португалець Нельсон Евора – 17 м 22 см.

Ще одне четверте місце української студентської команди на рахунку Ольги Задорожної, яка на дистанції 800 метрів серед жінок фінішувала з результатом 2:03.88. Золото цієї дисципліни у австралійки Маделейн Пейп – 2:01.91.

Олександр Корчмід пройшов крізь кваліфікаційне сито чоловічих стрибків з жердиною. Для цього йому вистачило стрибка на 5 м 10 см.

Ще сімома переможцями сьогоднішнього дня Універсіади з легкоатлетичної програми стали: Сергій Бакулін (Росія) – ходьба 20 км – 1:20:52; Едуард Мальченко (Росія) – висота – 2 м 23см; Вячеслав Соколов (Росія) – 1500 м – 3:42.49; Ваня Стамболова (Болгарія) – 400 м з бар"єрами серед жінок – 55.14; Юзо Канемару (Японія) – 400 м серед чоловіків - 45.68; Біншоу Фалл Фатоу (Сенегал) – 400 м серед жінок – 51.65; Мізаіл Шубянок (Білорусь) – десятиборство – 7960 очок.