субота, 30 березня 2013 11:25

Стаховський за півтори години вийшов у півфінал турніру в Гваделупі

Сергій Стаховський. Фото: sport-xl.net

У ніч на 30 березня Ле-Госье (Гваделупа) на турнірі АТП серії Challenger з призовим фондом $ 100,000 завершилися чвертьфінальні матчі.

106-а ракетка світу, 27-річний український тенісист Сергій Стаховський, який отримав п'ятий номер посіву, став півфіналістом після перемоги над 67-ю ракеткою світу, 29-річним Жілем Мюллером (3) з Люксембургу з рахунком 7:6 (9), 6: 3.

Поєдинок тривав 1 годину 29 хвилин. Сергій зробив по брейку у кожному сеті і один раз не втримав свою подачу. Українець 12 разів подав навиліт при двох подвійних помилках. На рахунку Мюллера вісім ейсів і п'ять подвійних. Тепер рахунок їх особистих зустрічей стад 2:0 на користь нашого тенісиста.

За вихід у фінал змагань Стаховському доведеться посперечатися зі своїм ровесником з Чехії, 64-ю ракеткою світу Лукашем Росолом. Раніше їх шляхи не перетиналися.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський за півтори години вийшов у півфінал турніру в Гваделупі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua