неділя, 31 березня 2013 12:28

Стаховський вийшов у фінал турніру в Гваделупі

Стаховський знаходиться в кроці від перемоги в Гваделупі. Фото: donbass.ua

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал великого челленджера з призовим фондом 100 000 $ + H в Ле-Госьє, Гваделупа.

У півфінальному матчі киянин, посіяний під п'ятим номером, у впертій боротьбі обіграв другу ракетку турніру Лукаша Росола з Чехії: 2-6 6-4 7-5.

На рахунку Стаховського 7 ейсів і 7 подвійних помилок. Матч тривав 2 години 20 хвилин. Цікаво, що, коли українець подавав на другий сет, за рахунку 30-30 поєдинок був перерваний через дощ.

У фіналі суперником Сергія стане лідер посіву француз Бенуа Пер, який, нагадаємо, у другому колі обіграв Дениса Молчанова.

Зараз ви читаєте новину «Стаховський вийшов у фінал турніру в Гваделупі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua