середа, 20 січня 2010 09:05

Збірна Гани вийшла в 1/4 фіналу Кубку африканських націй

Футболісти Гани вийшли до чвертьфіналу Кубка африканських націй, що проходить в Анголі, перегравши у вівторок, 19 січня, команду Буркіна-Фасо з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цьому матчі на 30-й хвилині забив 20-річний нападник ганців Андре Айєв. Команда Буркіна-Фасо з 66-ї хвилини змушена була діяти вдесятьох після видалення Мамаду Талла.

В групі В Кубка Африки виступало всього три збірних: команда Того відмовилася брати участь у турнірі незадовго до його початку через збройний напад на її автобус. Жертвами того інциденту стали три людини.

Крім команди Гани, яка набрала 3 очки, до чвертьфіналу Кубка Африки вийшла збірна Кот-д"Івуару (4 очки).

Раніше учасниками плей-офф змагань стали футболісти збірних Анголи та Алжиру.

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «Збірна Гани вийшла в 1/4 фіналу Кубку африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua