неділя, 11 жовтня 2009 15:51

"Сокіл" забив "Неману" шість шайб

Матч "Сокіл" - "Неман" був цікавий насамперед тим, що у складі гостей грає п"ятеро українських гравців на чолі з багаторічним улюбленцем київської публіки - Олександром Бобкіним, який в міжсезонні перейшов у білоруський клуб. А якщо сюди додати і перемогу "Неману" в першому колі над киянами, то було ясно, що в цьому матчі пристрасті будуть розпалені.

Але кияни легко пішли у відрив в матчі, і повели 3:0. Ось тут якраз і почалося - спочатку Бобкін побився з Наваренком, а потім Бондарєв з Сальниковим, після чого гості з Гродно додали в активності і скоротили рахунок до мінімуму 2:3.

Розв"язка наступила на 39-хвилині матчу, коли "Неман" отримав більшість, але замість того, щоб зрівняти рахунок, пропустили шайбу після дальнього кидка тафгая киян - Андрія Срюбко.

Останній шанс у біларусів був у середині третього періоду, але знявши воротаря гості пропустили шайбу в порожні ворота, після кидка Романа Сальникова.

Крапку в матчі сильним кидком з лівого краю в ближній кут поставив Сергій Климентьєв, після пасу воротаря киян - Костянтина Сімчука. 6:2 - переконливий реванш киян!

Кидки: 27 (6+13+8) - 33 (12+10+11).

Три зірки матчу: Сальников (С), Сімчук (С), Павлович (Н).

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" забив "Неману" шість шайб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua