субота, 10 квітня 2010 10:31

"Сокіл" став 12-разовим чемпіоном України

Вигравши і другий поєдинок фінальної серії у "Беркута" (3:2 в овертаймі), київський "Сокіл" у 12-й раз в історії став чемпіоном України.

Але якою ж важкою вийшла перемога для "соколят". "Беркут" дуже потужно почав другий поєдинок серії, закинувши дві "сухі" шайби у першому періоді.

Програючи в ході матчу, хокеїсти "Сокола" в останній 20-хвилинці прискорили темп. На початку останнього періоду підопічні Василя Бобровникова одну шайбу відіграли, а буквально перед фінальною сиреною зрівняли рахунок.

Результат поєдинку і фінальної серії на початку овертайму вирішила шайба Ладигіна. 3:2 - і кияни знову стають чемпіонами України.

ХК "Харків" завоював бронзові нагороди чемпіонату України сезону 2009/2010 рр..

Після важкої перемоги в першому поєдинку, здобутої тільки в овертаймі (3:2), "Харків" міг вирішити всі питання про переможця дуелі вже у вчорашньому поєдинку. Так у підсумку і вийшло, харків"яни здобули переконливу перемогу - 6:3.

Чемпіонат України.

Дивізіон "А".

Плей-офф.

Фінал

"Беркут" - "Сокіл" - 2:3 ОТ (2:0, 0:0, 0:2)

Матч за 3-е місце

ХК "Харків" - "Білий Барс" - 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" став 12-разовим чемпіоном України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua