субота, 07 березня 2020 21:12

Петряк знову відзначився за "Фехервар"

Іван Петряк почав забиивати у другій частині чемпіонату. Фото molfehervarfc.hu

У матчі 24-го туру чемпіонату Угорщини МОЛ "Фехервар" на виїзді здобув вольову перемогу над "Академією Пушкаша" - 4:1. Гол за переможців забив український півзахисник Іван Петряк.

Українець вийшов у основі й провів на полі 85 хвилин, крім того він відзначився також жовтою карткою. Нападник "Академії Пушкаша" Артем Фаворов вийшов на заміну на 84-й хвилині. Про це повідомляє sport.ua

Це вже шостий м'яч Петряка в 23 матчах цього сезону.

Минулого року Іван Петряк грав за "Ференцварош" і став із ним чемпіоном Угорщини. Потім зі скандалом перейшов у "Фехервар".

Після цієї перемоги "Фехервар" наздогнав за очками "Ференцварош" Сергія Реброва і має в своєму активі 49 очок, але у конкурента на 3 гри менше. "Академія Пушкаша" йде на четвертому місці.

Зараз ви читаєте новину «Петряк знову відзначився за "Фехервар"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua