неділя, 27 листопада 2016 13:46

Мілевський не дограв матч своєї команди

Артем Мілевський. Фото: dynamomania.com

Нинішній клуб екс-динамівця Києва Артема Мілевського "Тосно" в 24-му турі першості Росії в ФНЛ розгромив саратовській "Сокіл". Зустріч завершилася з рахунком 5:2, повідомляє sport-express.ru.

Дублями у складі переможців відзначилися Антон Заболотний та Максим Палієнко.

Артем Мілевський вийшов в складі "Тосно" зі стартових секунд і був замінений на 70-й хвилині.

"Останню гру виграли 5:2, однією ногою вже в Прем'єр-лізі", - написав Мілевський у себе в Instagram.

На даний момент "Тосно" з 49-ма очками в активі посідає другу сходинку в турнірній таблиці. Найближчого суперника випереджає на 8 залікових пунктів.

Артем Мілевський підписав 2-річний контракт з "Тосно" на початку вересня. За новий клуб зіграв 7 матчів, провівши на полі в цілому 132 хвилини.

Зараз ви читаєте новину «Мілевський не дограв матч своєї команди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua