четвер, 23 серпня 2012 22:38

Ліга Європи. "Металіст" переміг "Динамо" у меншості

"Металіст" забив на виїзді два м'ячі ФОТО: metalist.ua

Футболісти харківського "Металіста" здобули перемогу над румунським "Динамо" у першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Гра, що пройшла 23 серпня в Бухаресті, завершилася з рахунком 2:0 на користь підопічних Мирона Маркевича.

Вже в дебюті матчу українцям вдався швидкий гол: на дев'ятій хвилині Клейтон Шав'єр забив красивий гол зі штрафного, відправивши м'яч у "дев'ятку". Розвинули свій успіх харків'яни у другому таймі, який теж пройшов з перевагою "Металіста". Спочатку Соса влучив у поперечину, а потім капітан "Металіста" відзначився гольовою передачею на Крістальдо, який замкнув простріл аргентинця.

На 67-й хвилині "Металіст" залишився вдесятьох. За друге попередження поле залишив Фініньо, однак скористатися чисельною перевагою румуни так і не змогли.