понеділок, 08 жовтня 2012 10:11

"Інтер" виграв міланське дербі, "Ювентус" дотиснув "Сієну": результати 7-го туру Серії А

У Серії А відбулися матчі 7-го туру.

У центральному поєдинку в міланському дербі "Інтер" у важкій боротьбі вирвав три очки у "Мілана" - 1:0.

Єдиний гол би забитий на самому початку зустрічі. Вже на третій хвилині підключився на подачу зі штрафного Вальтер Самуель головою спрямував м'яч по поперечину воріт "Мілана".

На початку другого тайму червону картку отримав Юто Нагатомо, але чисельною перевагою "россонері" скористатися не змогли. У підопічних Массіміліано Алегрі було достатньо можливостей зрівняти рахунок, але пробити Саміра Хандановіча їм не вдалося.

В активі "Інтера" після цього матчу стало 15 очок, а у "Мілана" залишилося 7 балів.

Чемпіонат Італії, 7-й тур

Мілан - Інтер - 0:1

Гол: Самуель, 3

Мілан: Абб'яті, Де Шільо (Робіньо, 57), Мексес, Бонера (Абате, 50), Йепес, Боатенг, Монтоліво, Емануельсон, де Йонг, Кркіч, Ель-Шаараві (Пацціні, 71)

Інтер: Ханданович, Дзанетті, Раноккія, Самуель, Жесус, Нагатомо, Камбьяссо, Гаргано, Коутіньйо (Гуаріні, 46), Міліто (Паласіо, 71), Кассано (Перейра, 53)

Голи: Теро, 45, Ді Мікеле, 87 - Мареска, 61

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" виграв міланське дербі, "Ювентус" дотиснув "Сієну": результати 7-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua