субота, 17 вересня 2016 00:09

"Гранада" Кравця і "Бетіс" Зозулі забили на двох чотири м'ячі

Роман Зозуля. Фото: fcdnipro.ua

"Бетіс" на домашньому стадіоні "Беніто Вільямарін" в Севільї приймав "Гранаду" в матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії. Зустріч закінчилася з рахунком 2:2.

Гості до 33-ї хвилині зуміли двічі забити господарям - відзначилися півзахисник Мехді Карсела-Гонсалес і форвард Альберто Буено. На 36-й хвилині нападник "Бетіса" Александер Алегрія відіграв один м'яч, а в другому таймі оформив дубль, тим самим принісши команді нічию. Команди закінчували зустріч удесятьох.

"Гранада" набрала два очки і йде на 17-му місці в таблиці, "Бетіс" (5 очок) - десятий.

Що стосується українських футболістів, Зозуля вийшов на заміну на 75-й хвилині матчу, Кравець - на 86-й.

Чемпіонат Іспанії

4-й тур

Бетіс (Севілья) - Гранада (Гранада) - 2:2

Голи: Карсела-Гонсалес, 13 (0:1); Буено, 33 (0:2); Алегрія, 36 (1:2); Алегрия, 61 (2:2).

Незабиті пенальті: немає - Понсе, 79.

Попередження: Мусонда, 63; Адан, 77; Дурмісі, 79; Хіменес, 85; Гутьєррес, 88 - Везу, 52; Понсе, 74; Ангбан, 80; Карсела-Гонсалес, 81.

Вилучення: Хіменес, 85 - Везу, 54.

Зараз ви читаєте новину «"Гранада" Кравця і "Бетіс" Зозулі забили на двох чотири м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua