четвер, 12 березня 2009 11:52

Французька сенсація і українське розчарування у Ванкувері

Чоловіча індивідуальна гонка у Ванкувері показала сенсаційний результат. 23-річний француз Венсан Жей, який до цього ще жодного разу не піднімався на подіум Кубка світу, отримав блискучу перемогу на олімпійській трасі! Він виявився одним зі всього лише трьох спортсменів, які відстрілялися на нуль, - і двоє з них виявилися французами. Окрім переможця це ще і Венсан Дефран, а також представник сусідньої Швейцарії Іван Йоллер. Але їм не вдалося зайняти призових місць.

Ще сенсаційнішим виявилися друге місце 22-річного німецького спортсмена Даніеля Бема і бронзова позиція американця Джеремі Теєли, який до цього за свою 13-річну кар"єру в Кубку світу ще жодного разу не потрапляв навіть у вісімку сильніших.

За хорошою традицією, закладеною жінками, володарем Малого Кришталевого Глобуса став біатлоніст, який фінішував сьогодні четвертим. Тільки Міхаель Грайс тим самим не відіграв позиції, подібно до Магдалени Нойнер, а захистив свою червону майку.

Наші хлопці виступили сьогодні гірше за дівчат. Троє українців опинилися в очковій зоні, але найкращий з наших спортсменів - В"ячеслав Деркач - фінішував лише 25-м. У Кубку націй наша збірна залишилася на сьомій сходинці.