четвер, 26 вересня 2013 12:15

Дубль Роналду допоміг "Реалу" наблизитися до "Барселони": результати 6-го туру примери
7

Пенальті у виконанні Кріштіану Роналду у доданий час приніс "Реалу" перемогу у виїзному матчі з "Ельче". Таким чином, команда Карло Анчелотті скоротила відставання від "Барселони" і "Атлетико" до двох очок.

П'ятий гол Роналду у шести останніх матчах дозволив "Реалу" вийти вперед на 51-й хвилині, проте аутсайдер упирався як міг. У компенсований час він зрівняв рахунок зусиллями Річмонда Боаке. Правда, на шостій доданій хвилині Роналду проявив холоднокровність і приніс гостям три очки.

"Севілья" нарешті залишила саме дно турнірної таблиці завдяки першій перемозі в поточному розіграші чемпіонату. Команда Уная Емері розгромила вдома "Райо Вальєкано", який закінчував матч удев'ятьох (4:1). Іван Ракітіч і Карлос Бакка оформили по дублю.

Ще в одному матчі "Валенсія" домоглася виїзної перемоги над "Гранадою" (1:0) завдяки голу Жонаса на четвертій доданій хвилині, повідомляє сайт УЄФА.

Чемпіонат Іспанії

6-й тур

Севілья - Райо Вальєкано 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - 17, пенальті Ракітіч, 2:0 - 53 Ракітіч, 2:1 - 55 Адріан, 3:1 - 80 Бакка, 4:1 - 88 Бакка.

Вилучення: Гальвес, 65 ( Райо Вальєкано), Вієра, 82 (Райо Вальєкано).

Гранада - Валенсія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 90 Жонас.

Ельче - Реал Мадрид 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 51 Роналду, 1:1 - 90 Боачы, 1:2 - 90, пенальті Роналду.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Арбелоа, Пепе, Рамос, Коентрау, Хедіра, Модрич (Карвахаль, 81), Іско (Ільярраменді, 70), Ді Марія (Мората, 89), Роналду, Бензема.

Вилучення: К. Санчес (90).

Атлетик - Бетис

26 вересня, 21.00

Вільярреал - Еспаньол

26 вересня, 23.00

Хетафе - Сельта

Барселона - Реал Сосьєдад 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 5 Неймар, 2:0 - 8 Мессі, 3:0 - 23 Бускетс, 3:1 - 64 де ла Белья, 4:1 - 77 Бартра.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано (Бартра, 35), Адріано, Бускетс, Хаві, Іньєста, Санчес, Мессі (С.Роберто, 80), Неймар (Педро, 74).

Леванте - Вальядолід 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 36 Баба, 1:1 - 42 Герра.

Вилучення: Бергдіш, 44 ( Вальядолід) .

Атлетико - Осасуна 2:1 ( 2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 18 Коста, 2:0 - 25 Коста, 2:1 - 42 Рієра.

Малага - Альмерія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 68 Тіссоне, 2:0 - 90 Портільо.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Роналду допоміг "Реалу" наблизитися до "Барселони": результати 6-го туру примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua