вівторок, 20 серпня 2013 16:49

"Барселона" принизила "Леванте", "Реал" врятувався в кінці матчу з "Бетісом": результати 1-го туру Примери

В іспанській Прімері стартував черговий чемпіонат.

Мадридський "Реал" завдяки голу Іско на 86-й хвилині зумів піти від домашньої поразки у грі з "Бетісом". У той же час "Барселона" змела на своєму шляху "Леванте", відвантаживши цілих сім м'ячів.

Переможець "сегунди" минулого сезону "Ельче" крупно поступився в гостях столичному "Райо Вальєкано". Дубль оформив Альберто Буено, який забив по голу в кожному з таймів, а ще один м'яч записав на свій рахунок Альберто Переа.

Нарешті, "Сельта", ледь не вилетіла з "приклади" в минулому сезоні, розійшлася миром з "Еспаньолом" - 2:2. У галісійців відзначилися Алехандро Лопес і Шарлес, а каталонці відповіли точними ударами Віктора Санчеса і тьев Біфума.

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Райо Вальєкано - Ельче 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 40 Буено, 2:0 - 44 А.Переа, 3:0 - 74 Буено.

Альмерія - Вільярреал 2:3 (1:0, 1:3)

Голи: 1:0 - 39 Родрі, 1:1 - 66, автогол Дюбарбье, 2:1 - 76 Родрі, 2:2 - 84 дос Сантос, 2:3 - 87 Х. Перейра.

Сельта - Еспаньол 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 43 А. Лопес, 2:0 - 47 Шарлес, 2:1 - 53 В.Санчес, 2:2 - 75 Біфума.

Реал Сосьєдад - Хетафе 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 42 Вела, 2:0 - 70 Сеферович.

Вальядолід - Атлетік 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 28 Сусаета, 1:1 - 31 Еберт, 1:2 - 50 Муніаїн.

Валенсія - Малага 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 64 Р. Кошта.

Барселона - Леванте 7:0 (6:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 3 Санчес, 2:0 - 12 Мессі, 3:0 - 23 Дані Алвес, 4:0 - 26 Педро, 5:0 - 42, пенальті Мессі, 6:0 - 45 Хаві, 7:0 - 73 Педро.

Реал Мадрид - Бетіс 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 14 Моліна, 1:1 - 26 Бензема, 2:1 - 86 Іско.

Осасуна - Гранада 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 38 Ель-Арабі, 0:2 - 45 Єбда, 1:2 - 58 Пуньяль.

Севілья - Атлетіко 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 35 Коста, 1:1 - 37 Перотті, 1:2 - 79 Коста, 1:3 - 90 К. Родрігес.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" принизила "Леванте", "Реал" врятувався в кінці матчу з "Бетісом": результати 1-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua