четвер, 29 листопада 2018 17:38

"Динамо" втримало перемогу в Астані

За лічені хвилини розпочнеться матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи між казахстанською "Астаною" та київським "Динамо". Після чотирьох турів обидві команди набрали по 8 очок, та майже гарантували собі вихід в плей-оф. В цьому матчі скоріше за все вирішиться доля першого місця в групі K.

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр: Іван Бебек

Асистенти: Томіслав Петровіч та Міро Гргіч (всі троє хорвати)

Стартові склади команд:

Астана: Еріч (к) – Рукавіна, Анічіч, Постніков, Зайнутдінов – Кляйнхаслер, Маєвський – Томасов, Алмейда, Муртазаєв – Кабананга

Запасні: Мокін, Мужиков, Бейсебеков, Логвиненко, Янга, Шомко, Щоткін

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Че Че, Шепелєв – Циганков (к), Шапаренко, Сідклей – Вербіч

Запасні: Бущан, Сидорчук, Морозюк, Андрієвський, Гармаш, Русин, Дуелунд

Аншлагу очевидно, на цьому матчі не буде
Суперники гратимуть на штучному газоні. У середині арени затишно, бо дах закритий. Передає спеціальний кореспондент Gazeta.ua Сергій Талімончик, який зараз знаходиться на "Астана Арені".

Фанати казахстанської команди підготували мотивуючий перфоманс
Стартовий свисток!
5' Спокійний початок у виконанні обох команд.
8' Активізувались господарі поля, створили кілька небезпечних моментів біля воріт Бойка.
15' Тепер "кияни" взяли ініціативу в свої ноги і почали активніше на половині поля суперника, але дивідендів це не приносить.
23' В першій половині першого тайму краще виглядають господарі поля, "біло-сині" поки не створили жодного небезпечного моменту.
29' Гоооооооооооол! Забивають "динамівці" ппершим же ударом в площину воріт. Вербича вивели на ударну позицію і той ударом в один дотик піймав на протиході голкіпера. 0:1
38' Завелись господарі поля, справжній штурм воріт Бойка влаштували, не хочуть йти на перерву відстаючи в рахунку.
44' Кінцівка тайму також за господарями, "кияни" відбиваються зі всіх сил.

В перерві матчу поле добряче полили водою
52' Стартові хвилини другої половини зустрічі за "Астаною". Наша команда поки лише відбивається, вийти в контратаку не вдається.
58' Циганков не вдало приземлився на газон після верхової боротьби. Медики на полі, сподіваємось з нашим капітаном все буде гаразд.
62' Нічого особливого команди не показують, нуднуватий футбол в другому таймі. Тим часом, Гармаш вийшов замість Шапаренка.
70' Багато фолів і мало футболу. Сидорчук вийшов замість Вербича.
81' Ох і пощастило ж зараз "киянам"! М'яч після удару Рукавіни влучив у поперечину. Замість Циганкова вийшов Морозюк.
89' "Динамівці грамотно тягнуть час. Арбітр матчу компенсував 5 хвилин.
Фінальний свисток! "Динамо" втримало перемогу та за тур до кінця групового етапу гарантувало собі перше місце в квартеті К.
Зараз ви читаєте новину «"Динамо" втримало перемогу в Астані». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua