неділя, 10 вересня 2017 22:01

"Динамо" розгромило "Олександрію", "Чорноморець" вперше переміг у сезоні

"Чорноморець" нарешті переміг у нинішньому сезоні. Фото: chernomorets.odessa.ua

Київське "Динамо" розгромило на "Олімпійському" "Олександрію", 3:0.

Перемогу столичній команді в першому матчі без Андрія Ярмоленка, який перейшов у "Боруссію", забезпечили три м'ячі в другому таймі. Відзначилися по черзі Хачеріді, Мбокані та Циганков.

В іншому матчі одеський "Чорноморець" вперше вийшов на поле під керівництвом нового головного тренера Олега Дулуба, і здобув першу перемогу сезону в виїзному матчі проти "Зірки", 0:1. Точним ударом на 36-й хвилині відзначився Денис Васін.

З аналогічним результатом "Маріуполь" в гостях обіграв "Сталь" з Кам'янського. На 41-й хвилині з пенальті не схибив Сергій Вакуленко.

Динамо - Олександрія 3:0

Голи: 1: 0 - 52 Хачеріді, 2: 0 - 65 Мбокані, 3: 0 - 68 Циганков.

Динамо - Коваль, Кадар, Хачеріді, Піваріч, Морозюк, Сидорчук, Циганков, Гармаш (Мораес, 70), Буяльський, Мбокані (Кравець, 70), Гонсалес (Шепелєв, 79).

"Зірка" - "Чорноморець" - 0:1

Гол: Васін, 36

"Сталь" - "Маріуполь" - 0:1

Гол: Вакуленко, 41 (з пенальті)

Також сьогодні в рамках західноукраїнського дербі "Верес" у Львові принизив "Карпати".

Днем раніше "Шахтар" в Харкові обіграв "Зорю", а "Ворскла" зіграла внічию з "Олімпіком".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Олександрію", "Чорноморець" вперше переміг у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua