неділя, 10 вересня 2017 20:35

"Верес" у Львові принизив "Карпати"

"Верес" у Львові познущався над "Карпатами". Фото: veres.club

У восьмому турі чемпіонату України з футболу львівські "Карпати" в рамках західноукраїнського дербі на своєму полі приймали рівненський "Верес". Матч завершився розгромною поразкою львів'ян, 1:6

У букмекерів львів'яни були фаворитами зустрічі. Перед грою котирування на перемогу "Карпат" були - 2,10, на перемогу "Вереса" - 3,70. Однак на поле дебютант Прем'єр-ліги просто познущався над "Карпатами".

Розігрівшись в першому таймі двома голами, після перерви рівненський клуб відвантажив господарям ще чотири штуки.

Львів'яни змогли відзначити лише голом престижу у виконанні Карраскаля.

"Карпати" - "Верес" - 1:6

Голи: Карраскаль (87) - Борзенко (34), Сергійчук (45, пен., 72), Степанюк (53), Кобін (76, пен.), Г. Пасіч (83)

Раніше екс-наставник "Карпат" очолив одеський "Чорноморець".

Зараз ви читаєте новину «"Верес" у Львові принизив "Карпати"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua