субота, 09 вересня 2017 21:33

"Шахтар" виграв у "Зорі" єврокубкову репетицію

Донецький "Шахтар" в непростому матчі переграв луганську "Зорю", 2:0 в рамках 8-го туру УПЛ.

"Зоря" вже на 13-й хвилині змогла відкрити рахунок, відзначився екс-динамівець Артем Громов. "Гірникам" вдалося зрівняти рахунок на 32-й хвилині після точного удару головою Сергія Кривцова.

Вийти вперед "Шахтар" зміг лише наприкінці матчу: на 70-й хвилині автогол оформив на свій рахунок Опанасенко. І лише на 90-й хвилині донеччани змогли зняти всі питання в цій грі - відзначився Бернард після точної передачі від Тайсона.

Шахтар - Зоря 3:1

Голи: 0:1 - 13 Громов, 1:1 - 32 Кривцов, 2:1 - 69, автогол Опанасенко, Бернард, 90

Шахтар – П'ятов, Ордець, Кривцов (Степаненко, 62), Срна, Ісмаїлі, Дентіньо (Тайсон, 69), Фред, Бернард, Алан Патрік (Хочолава, 65), Коваленко, Феррейра.

У ще одному матчі суботи "Ворскла" зіграла внічию з "Олімпіком", 1:1.

"Шахтар" і "Зоря" на наступному тижні стартують в єврокубках. У середу, 13 вересня, "гірники" в Харкові приймають італійський "Наполі", початок зустрічі о 21:45. А в четвер, 14 вересня, "Зоря" на "Арені Львів" зіграє зі шведським "Естерсунді". Початок - о 22:05.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" виграв у "Зорі" єврокубкову репетицію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua