субота, 30 вересня 2017 19:04

Дебютний гол Ярмоленка в Бундеслізі допоміг "Боруссії" перемогти "Аугсбург"

У матчі 7-го туру німецької Бундесліги дортмундська "Боруссія" в гостях обіграла "Аугсбург", 2:1.

На 4-й хвилині "Боруссія" вийшла вперед завдяки удару п'ятою у виконанні Андрія Ярмоленка. Це був перший гол українця в Бундеслізі.

На 11-й хвилині Франсіско Каюбі рахунок зрівняв. На 23-й хвилині гості вийшли вперед - голом відзначився Шінджі Кагава, якому асистував Ярмоленко.

На 79-й хвилині П'єр-Емерік Обамейянг не реалізував пенальті.

На 64-й хвилині Ярмоленко був замінений на Максиміліана Філіпа.

"Боруссія" здобула шосту перемогу на старті сезону і продовжує впевнено лідирувати в таблиці Бундесліги.

Раніше Андрій Ярмоленко зіграв увесь матч проти "Реала" в груповому раунді Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «Дебютний гол Ярмоленка в Бундеслізі допоміг "Боруссії" перемогти "Аугсбург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua