четвер, 24 жовтня 2013 09:35

Чотири пігулки від фармацевтів: "Шахтар" програв у Німеччині
15

Донецький "Шахтар" програв леверкузенському "Байєру" з рахунком 0:4 у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі у середині першого тайму відкрив нападник господарів поля Штефан Кісслінг. На початку другого тайму Сімон Рольфес з пенальті подвоїв перевагу "аптекарів", через сім хвилин Сідні Сем провів у ворота "гірників" третій гол. На 72-й хвилині Кісслінг поставив крапку у цій зустрічі, оформивши дубль.

У ще одному матчі групи А англійський "Манчестер Юнайтед" на своєму полі обіграв іспанський "Реал Сосьєдад" з рахунком 1:0.

Після трьох турів "МЮ" лідирує у цьому квартеті з 7 очками, "Байєр" набрав 6 очок, в активі "Шахтаря" - 4 очки, "Реал Сосьєдад" поки не набрав жодного пункту.

Зараз ви читаєте новину «Чотири пігулки від фармацевтів: "Шахтар" програв у Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua