четвер, 23 серпня 2012 10:24

"Челсі" переміг "Редінг" у перенесеному матчі

Перемога дозволила "Челсі" з шістьма очками очолити турнірну таблицю ФОТО: chelseafc.com

Через участь в матчі за Суперкубок УЄФА "Челсі" достроково проводив домашню гру 3-го туру англійської прем'єр-ліги проти "Редінга".

Перший тайм для підопічних Роберто Ді Маттео склався невдало - до перерви вони поступалися 1:2. Однак після перерви футболісти "Челсі" змогли забити три м'ячі, що дозволило їм здобути вольову перемогу з рахунком 4:2.

Перемога дозволила "Челсі" з шістьма очками очолити турнірну таблицю, "Редінг" залишився на 12-му місці з одним очком в активі. У третьому турі 25 серпня "сині" приймуть "Ньюкасл", а "Редінг" у цей же день зіграє в гостях із "Сандерлендом".

31 серпня лондонці розіграють з мадридським "Атлетико" Суперкубок УЄФА.

Чемпіонат Англії

Винесений матч 3-го туру

Челсі - Редінг 4:2 (1:2, 3:0)

Голи: 1:0 - 18, пенальті Лемпард, 1:1 - 25 Погребняк, 1:2 - 29 Гатрі, 2:2 - 69 Кейхілл, 3:2 - 81 Торрес, 4:2 - 90 Іванович.

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Е. Коул, Е. Азар, Лемпард, Обі Мікел (Старрідж, 69), Рамірес (Оскар, 57), Мата (Мейрелеш, 85), Торрес.

Редінг - Федеричи, Горкш, Пірс, Гантер, Харт, Лейджертвуд, Караджаєв (Ле Фондрена, 72), Макануфф, Гатрі, Макклірі (Робсон-Кану, 86), Погребняк (Хант, 78).

Попередження: Караджаєв (58), Погребняк (65).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" переміг "Редінг" у перенесеному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua