неділя, 05 лютого 2012 15:41

Біатлон. Холменколлен. Хенкель перемогла у мас-старті, Бурдига - 21-а

Сьогодні, 5 лютого, у Холменколлені (Норвегія) проходить сьомий етап Кубка світу з біатлону. Відбулася жіноча гонка з мас-старту на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Лідер загального заліку Кубка світу німкеня Магдалена Нойнер через хворобу не вийшла на старт. У її відсутність перемогла інша німкеня, досвідчена Андреа Хенкель, здобувши свою першу перемогу в нинішньому сезоні.

Другою фінішувала білоруска Дарина Домрачева, продемонструвавши феноменальну швидкість, їй не завадили чотири промахи. Домрачева майже на фініші обійшла словенку Тею Грегорін, яка при точній стрільбі стала третьою.

У сьогоднішній гонці брала участь тільки одна українка Наталія Бурдига, яка фінішувала 21-ю, допустивши п'ять промахів.

Біатлон.

Кубок світу.

Сьомий етап.

Холменколлен (Норвегія).

Жінки.

Мас-старт. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1. Андреа Хенкель (Німеччина) - 38.01,2 (1+0+0+0)
2. Дар'я Домрачева (Білорусія) - відставання 26,6 (1+1+1+1)
3. Тея Грегорін (Словенія) - + 27,2 (0+0+0+0)

21. Наталія Бурдига - + 3.19,3 (0 +1+1+3)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Холменколлен. Хенкель перемогла у мас-старті, Бурдига - 21-а». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua