субота, 04 лютого 2012 21:54

Біатлон. Холменколлен. Арнд Пайффер став першим у гонці переслідування, Роман Прима - 39-й

Сьогодні, 4 лютого, у Холменколлені (Норвегія) проходить сьомий етап Кубка світу з біатлону. Відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Першим став німець Арнд Пайффер, який продемонстрував точну стрільбу і фінішував на самоті. Він виграв у норвежця Еміля Хегле Свендсена 31,2 секунди, у росіянина Євгена Гаранічева - 36,3.

Свендсен і Гаранічев промахнулися двічі. Боротьба за друге і третє місця розгорілася на останніх метрах дистанції і Свендсен красиво вийшов з неї переможцем.

У гонці брали участь два українці. Кращим став Роман Прима, який фінішував 39-м, зумівши на останньому колі пробитися в залікову зону і набрати перші очки в поточному Кубку світу. В Олександра Біланенка не найліпшим чином пішла стрільба і допустивши 5 промахів він зайняв 45-е місце, не потрапивши в очкову зону.