неділя, 17 березня 2013 15:56

Біатлон. Фуркад виграв мас-старт у Ханти-Мансійську, Дериземля - 11-й

Дериземля припустився три промахи. Фото: biathlon.com.ua

Сьогодні, 16 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) завершився заключний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону. Програма змагань завершилася чоловічим мас-стартом на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Більш, ніж впевнену перемогу оформив француз Мартен Фуркад, який неквапливо фінішував з прапором, встигнувши потиснути руки вболівальникам, які вишикувалися у фінішу. У боротьбі за друге місце австрієць Домінік Ландертінгер на 3,4 секунди випередив норвежця Еміля Хегле Свендсена. Усі призери пробігли по одному штрафному колу.

Єдиний представник України Андрій Дериземля, незважаючи на три промахи, посів 11-те місце з відставанням з 52,3 секунди.

Біатлон. Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія). 17 березня

Чоловіки. Мас-старт. 15 км. Чотири вогневих рубежі.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 41.51,4 (0 +1 +0 +0)

2. Домінік Ландертінгер (Австрія) - +13,9 (0 +0 +1 +0)

3. Еміль Свендсен (Норвегія) - +17,3 (0 +0 +1 +0)

...

11. Андрій Дериземля - +52,3 (1 +0 +1 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Фуркад виграв мас-старт у Ханти-Мансійську, Дериземля - 11-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua