субота, 09 березня 2013 15:55

Біатлон. Сочі. Фуркард виграв спринтерську гонку. Дериземля - 17-й

Дериземля завершив спринт в Сочі лише 17-м. Фото: biathlon.com.ua

Сьогодні, 9 березня, в Сочі (Росія) на восьмому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Не було рівних французу Мартену Фуркаду, який при точній стрільбі випередив на 42,3 секунди найближчого переслідувача - росіянина Євгена Устюгова, промахнувшись один раз. Трійку призерів замкнув норвежець Хенрік Лаби-Лунд, який програв переможцю 51 секунду, при чистій стрільбі.

Кращим серед українців був Андрій Дериземля, який посів 17-те місце з відставанням в 1 хвилину 25,1 секунди при точній стрільбі. Решті українцям не вдалося заїхати в очкову зону. Сергій Семенов з одним промахом був 64-м, Артем Прима з трьома промахами - 73-м, Олександр Біланенко та Сергій Седнєв з двома промахами - 85-м і 88-м відповідно.

Біатлон. Кубок світу. Восьмий етап. Сочі (Росія), 9 березня

Чоловіки. Спринт. 10 км, два вогневих рубежі.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 25.17,3 (0 +0)

2. Євген Устюгов (Росія) - відставання 42,3 (0 +1)

3. Хенрік Лаби-Лунд (Норвегія) - + 51,0 (0 +0)

...

17. Андрій Дериземля - +1.25,1 (0+0)

64. Сергій Семенов - +3.17,3 (0+1)

73. Артем Прима-+3.41,7 (2+1)

85. Олександр Біланенко - +4.14.9 (1+1)

88. Сергій Седнєв - +4.18,8 (0+2)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Сочі. Фуркард виграв спринтерську гонку. Дериземля - 17-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua