У плей-оф Євро-2024 вийшли Австрія та Франція

Збірна Польщі вилетіла з групи. Фото: uefa.com

На чемпіонаті Євро-2024 закінчились матчі третього туру в групі D.

До плей-оф вийшли збірні Австрії та Франції, передає Gazeta.ua.

Французам вдалося здобути друге місце завдяки перемозі над Австрію (1:0) та нічиєю з Нідерландами (0:0).

Збірній Нідерландів вистачило одного балу для фінішу у дійці своєї групи. Але в очній боротьбі її у таблиці випередила Австрія.

Під час гри Франції з Польщею Кіліану Мбаппе спочатку вдалося реалізувати пенальті. Але у другому таймі з власного 11-метрового забив Роберт Левандовські. Гра закінчилась із рахунком1:1.

Австрія здобула перевагу проти Нідерландів уже на шостій хвилині завдяки автоголу Доніелла Малена. "Помаранчеві" двічі зрівнювали рахунок упродовж другого тайму, перш ніж забив Марсель Забіцер.Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь австрійців.

17 червня відбувся перший матч футбольної збірної України у груповому етапі Євро-2024. Поєдинок з Румунією завершився рахунком 0:3.

21 червня Україна перемогла Словаччину з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «У плей-оф Євро-2024 вийшли Австрія та Франція». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua