субота, 16 березня 2013 16:18

Ханти-Мансійськ. Зуманн переміг у гонці переслідуванні, Дериземля - 17-й

Андрій Дериземля показав найкращий результат серед українців ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 16 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча гонка переслідування.

Переміг австрієць Крістоф Зуманн, випередивши французьких братів Фуркад - на 36 секунд Симона і на 49 Мартена. При цьому Зуманн і Симон не допустили жодного промаху, а Мартен пробіг п'ять штрафних кіл.

Андрій Дериземля фінішував 17-м з відставанням в 1 хвилину 44,5 секунди при трьох промахах. Сергій Семенов посів 28-е місце, піднявшись з 38-ї стартової позиції при одному промаху. Артем Прима по ходу гонки опустився з 18-ї стартової позиції на 33-е місце, припустивши по промаху на кожному вогневому рубежі.