неділя, 09 квітня 2017 12:44

"Барселона" сенсаційно програла і втратила Неймара

Неймар може пропустити матч з "Реалом"

"Барселона" на виїзді зазнала поразки від "Малаги" в 31-му турі чемпіонату Іспанії з футболу.

Суботня гра у Малазі завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0. Голи забили Сандро Рамірес (32-я хвилина) і Хоні Родрігес (90). На 65-й хвилині пряму червону картку отримав нападник "Барси" Неймар і залишив свою команду у меншості.

Залишаючи поле, бразилець саркастично поаплодував судді. Цей момент записали у протоколі і Неймар може отримати за свій вчинок додаткову дискваліфікацію на два-три матчі.

Через вилучення бразилець не зіграє 15 квітня у матчі чемпіонату Іспанії з "Реал Сосьєдадом". Якщо на Неймара накладуть додаткові санкції, він пропустить зустріч з "Реалом", яка відбудеться 23 квітня у Мадриді.

Програш не дозволив "Барселоні" наздогнати за очками "Реал", в активі якого 72 бали і одна гра в запасі. У "синьо-гранатових залишилося 69 балів. "Малага" набрала 33 очки і вийшла на 14-е місце.

У наступному матчі "Барса" 15 квітня прийме "Реал Сосьєдад". "Малага" в цей же день зіграє на виїзді з "Депортіво".

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" сенсаційно програла і втратила Неймара». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua