середа, 25 серпня 2021 09:04

Яремчук з "Бенфікою" гратиме в Лізі чемпіонів

"Бенфіка" вистояла вдесятьох. Фото: "ПСВ"

Вчора, 24 серпня, в матчі-відповіді плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів нідерландський ПСВ зіграв внічию з португальською "Бенфікою". Зустріч проходила на стадіоні "Філіпс" в Ейндховені і завершилася з рахунком 0:0.

Вже на 33-й хвилині "Бенфіка" залишилася в меншості - другу жовту картку отримав захисник португальців Лукас Веріссімо. Лукас неакуратно зіграв в середині поля, вдаривши суперника ліктем в стрибку. Незважаючи на ігрову перевагу ПСВ (21 удар по воротах, 8 - в площину), португальська команда втримала нічию.

Український форвард "Бенфіки" Роман Яремчук провів на полі 61 хвилину й був замінений.

Перший матч цих суперників завершився перемогою "Бенфіки" з рахунком 2:1. У складі лісабонських "орлів" голами відзначилися Рафаел Сілва і Юліан Вайгль. За ПСВ відзначився Коді Гакпе.

"Бенфіка" здобула путівку в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА, ПСВ - в груповий етап Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Яремчук з "Бенфікою" гратиме в Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua