субота, 07 жовтня 2017 13:23

Як збірна України крізь албанську зливу дотиснула Косово
6

Матч Косово-Україна супроводжувала сильна злива

Збірна України здобула перемогу у відборі на Кубок світу-2018. Команда Андрія Шевченка в непростих умовах обіграла на виїзді Косово, 2:0.

Весь матч супроводжувався сильною зливою. Через неї, власне, й саме проведення гри було під питанням.

Забити нашій команді вдалося лише у другому таймі. Спочатку автоголом відзначився Пакярада. А на 87-й хвилині Андрій Ярмоленко зняв усі питання про переможця зустрічі.

У паралельних матчах Хорватія не впоралася з Фінляндією 1:1, а Ісландія на виїзді розгромила Туреччину 3:0. Турнірне становище в нашій групі перед останнім туром: 1. Ісландія - 19 очок (9 матчів) 2. Хорватія - 17 (9); 3. Україна - 17 (9); 4. Туреччина - 14 (9); 5. Фінляндія - 8 (9); 6. Косово - 1 (9).

Заключний матч кваліфікації Кубка світу-2018 Україна зіграє в Києві 9 жовтня проти Хорватії. Початок о 21:45. Текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «Як збірна України крізь албанську зливу дотиснула Косово». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua