середа, 26 червня 2024 20:54

Україна вилетіла з Євро-2024

Футбольна збірна України під керівництвом головного тренера Сергія Реброва посіла четверте місце у групі E на Євро-2024. Фото: УАФ

Футбольна збірна України зіграла у нічию зі збірною Бельгії в останньому матчі групи E на Євро-2024.

Матч на "Арена Штутгарт" у Німеччині завершився із рахунком 0:0.

Наприкінці другого тайму Руслан Маліновський спробував завдати гострого удару прямо з кутового - голкіпер Кун Кастельс зреагував в останній момент.

Вже на компенсованих хвилинах виривати перемогу міг Георгій Судаков, проте пробив у воротаря.

Таким чином збірна Україна залишилася на четвертому місці у групі і не вийшла до плей-оф.

До останнього туру всі чотири збірні квартету підходили з однаковим доробком у три очки. За додатковими показниками групу очолювала Румунія; Україна натомість посідала останню, четверту сходинку, пише "Суспільне Спорт".

Для виходу до 1/8 фіналу Україні було необхідно перемагати бельгійців або грати внічию і розраховувати, що паралельний поєдинок Словаччина - Румунія закінчиться перемогою однієї із команд.

Словаччина і Румунія зіграли з рахунком 1:1.

Румунія та Бельгія потрапили до плей-оф з топ-2, Словаччина - за рейтингом третіх місць.

Підсумкова таблиця групи Е

Румунія - 4 очки (3 матчі), 4:3 (різниця голів)

Бельгія - 4 (3), 2:1

Словаччина - 4 (3), 3:3

Україна - 4 (3), 2:4.

17 червня відбувся перший матч футбольної збірної України у груповому етапі Євро-2024. Поєдинок з Румунією завершився рахунком 0:3.

21 червня Україна перемогла Словаччину з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Україна вилетіла з Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua