понеділок, 28 березня 2016 23:16

Збірна України на "Олімпійському" обіграла команду Вельсу

Ярмоленко розпечатав ворота Вельсу. Фото: dynamo.kiev.ua

У Києві на НСК "Олімпійський" збірна України в товариському матчі приймала Вельс, повідомляє football24.ua.

Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь "синьо-жовтих". Єдиним голом у зустрічі на 28 хвилині відзначився Андрій Ярмоленко після чудової передачі від Руслана Ротаня.

В першому таймі команди діяли досить обережно та грали в півсили. Однак спершу закидування на Коваленка на 25 хвилині, а за мить ще й гол від Ярмоленка дещо розбудили наших хлопців, які запам'яталися хорошими атаками.

В другій половині українці могли забивати ще, однак непогані нагоди мали й валлійці. А вже наприкінці поєдинку команди банально догравали.

Відтак, друга поспіль мінімальна перемога підопічних Михайла Фоменка. Раніше збірна України в Одесі обіграла команду Кіпра.