субота, 20 січня 2007 11:17

Волосожар і Морозов здобули срібні нагороди

У Турині триває зимова Універсіада. Вчора фігуристи розігрували два комплекти нагород.

Українці, у першу чергу, сподівалися на медалі у змаганнях спортивних пар. І як з"ясувалося, небезпідставно.

Вихованці Галини Кухар, чемпіони України кияни Тетяна Волосожар та Станіслав Морозов поступилися лише срібним призерам Олімпіади-2006 китайцям Дан та Хао Джанґ. Третіми стали росіяни Аріна Ушакова та Сергій Карєв.

Таня і Станіслав, виборовши срібло у Турині, спробують тепер поборотися і за медалі у Варшаві. 21 січня там стартує чемпіонат Європи.

У змаганнях танцювальних пар Україну представляли відразу три дуети. Найкращими з них виявилися Ольга Оксеніч та Олег Тазетдінов. Вони сьомі. Надія Фроленкова/Михайло Касало посіли дев"яту сходинку. Відразу за ними розташувалися Аліна Саприкіна та Павло Хіміч.

Зараз ви читаєте новину «Волосожар і Морозов здобули срібні нагороди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua