субота, 20 січня 2007 11:39

Яковлева виборола золото Універсіади

На 23-й Універсіаді біатлоністки вчора змагалися в індивідуальній гонці на 15 кілометрів. Відразу дві українки піднялися на п"єдестал пошани.

Два штрафні кола не завадили Оксані Яковлевій, 26 років, виграти золото. Свою найближчу переслідувачку, білоруску Надію Скардіно, вона випередила на 1.13.1 хвилини. Бронзовою призеркою стала 21 -річна Віта Семеренко.

Досить вдало виступили й інші наші біатлоністки. Олена Підгрушна фінішувала шостою, Валя Семеренко - сьомою, Ніна Карасевич - 15-ю, а Людмила Писаренко - 16-ю.

У скарбничці збірної України після трьох днів змагань п"ять нагород: одне золото, два срібла та дві бронзи. У загальнокомандному заліку вона посідає сьому сходинку. А ліирують білоруси. У них два золота, одне срібло і одна бронза.

Зараз ви читаєте новину «Яковлева виборола золото Універсіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua