понеділок, 12 грудня 2022 13:47

Українець Плотницький став чемпіоном світу з волейболу

Український волейболіст Олег Плотницький став переможцем клубного чемпіонату світу. Фото: ВК "Перуджа"

Лідер збірної України з волейболу Олег Плотницький і його "Перуджа" виграли клубний чемпіонат світу.

На груповій стадії італійська команда здолала бразильські клуби "Волей Рената" 3:0 і "Сада Крузейру" 3:1.

У півфіналі "Перуджа" розібралася зі ще одним бразильським клубом – "Мінасом" – 3:0.

У фінальному протистоянні відбулося італійське дербі. Команда українця обіграла "Трентіно" 3:1, хоча програвала 0:1.

Плотницький набрав у фіналі 15 очок, а всього на турнірі – 28.

Клубний чемпіонат світу з волейболу приймало бразильське місто Бетін.

Олег Плотницький здобув п'ятий титул у складі "Перуджі".

Раніше український волейболіст тричі вигравав суперкубок Італії, а також допоміг команді тріумфувати в Кубку минулого сезону.

Зараз ви читаєте новину «Українець Плотницький став чемпіоном світу з волейболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua