неділя, 07 березня 2010 17:45

У чвертьфіналі білоруської Екстраліги "Сокіл" обіграв "Хімволокно"

У суботу, 6 березня, київський "Сокіл" на виїзді обіграв могилевський "Хімволокно" у четвертому поєдинку чвертьфінальної серії білоруської Екстраліги.

Сьогодні киянам було вже нікуди відступати: у разі поразки рахунок у серії став би 3:1 на користь білорусів і саме вони б тоді продовжили боротьбу за Чемпіонський титул.

У першому періоді гості відразу напрацювали на кілька вилучень, але відкрили рахунок, граючи в меншості.

У другій 20-хвилинці "Хімволокно" вийшов вперед, але голи Олецького і Ісаєнко (у більшості) принесли підсумкову перемогу клубу зі столиці України. 3:2 в матчі, 2:2 - у серії.

Зазначимо, що вирішальний матч відбудеться 9 березня в Броварах.

За матеріалами proua.com

Зараз ви читаєте новину «У чвертьфіналі білоруської Екстраліги "Сокіл" обіграв "Хімволокно"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua