неділя, 16 липня 2017 17:19

Суперник "Динамо" принизив учасника плей-оф Ліги чемпіонів

Швейцарський "Янг Бойз", з яким київське "Динамо" зіграє в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, в черговому контрольному матчі розгромив "Бенфіку".

Команда з Берна рознесла учасника плей-оф минулого розіграшу турніру, вигравши з рахунком - 5:1.

При цьому швейцарці здобули вольову перемогу: їхні суперники зусиллями Жонаса відкрили рахунок вже на 23-й хвилині. Однак "Янг Бойз" зумів дуже швидко відігратися, а в другому таймі поклав у ворота "орлів" ще чотири голи.

Київське "Динамо" зіграє з "Янг Бойз" 26 липня в Києві. Поєдинок у відповідь відбудеться 2 серпня в Берні.

"Динамо" напередодні поступилося "Шахтарю" в матчі за Суперкубок України.

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" принизив учасника плей-оф Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua