понеділок, 21 січня 2013 08:58

"Шукаю нову команду" - Мілевський травмувався в матчі за "Динамо-2"

Мілевський вийшов на другий тайм з капітанською пов'язкою ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

У неділю, 20 січня, друга команда київського "Динамо" зазнала поразки на меморіалі ім. Макарова.

Динамівці поступилися з рахунком 1:3 чернігівській "Десні". Єдиний гол у киян головою забив Воронков після передачі Ісраїлова.

Мілевський, який відіграв другий тайм з капітанською пов'язкою, на 74-й хвилині отримав пошкодження і догравав поєдинок із травмою. За відведений йому час він віддав 5 передач, заробив фол і один раз небезпечно пробивав по воротах, але удар блокував захисник.

Після поєдинку Артем Мілевський попрямував до вболівальників "Динамо", які весь матч підтримували його.

Сфотографувавшись з ними і висловивши свою вдячність, Мілевський відповів на питання про свою подальшу долю:

"Ви все дізнаєтеся найближчим часом. Шукаю нову команду. У мене вже і номер відібрали", - цитує гравця "Динамоманія".

Також Артем розповів, що може і не зіграти в наступному матчі через травму коліна, яку він отримав на штучному газоні.

Відзначимо, що команду підтримували близько 40 вболівальників.

Динамо-2 - Десна 1:3

Голи: Воронков, 68 - Малюк, 30, Воронченко, 39, Тимченко, 62

Склад Динамо-2 у першому таймі: Кічак - Остапенко, Сімович, Козлов (к), Прокіпчук - Бутенін, Боровик, Теміле, Шевчук - Коркішко, Хобленко

У другому таймі склад повністю змінився: Волинець - Чорноморець, Адаменко (Суарес, 73), Лухтанов, Кушніров - Ісраїлов, Фаворов, Мединський, Єрмаченко - Мілевський (к), Воронков

Зараз ви читаєте новину «"Шукаю нову команду" - Мілевський травмувався в матчі за "Динамо-2"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua