неділя, 20 січня 2013 12:20

Стаховський зачохлився в парному розряді Australian Open

Стаховський і Южний залишилися без парного чвертьфіналу. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 20 січня в Мельбурні (Австралія) на Відкритій першості Австралії у чоловіків в парному розряді проходять матчі третього кола.

Українець Сергій Стаховський і росіянин Михайло Южний не змогли пробитися до чвертьфіналу змагань. Сергій і Михайло поступилися чеху Лукашу Длуги і італійцеві Даніеле Брачіалі з рахунком 6:7 (3:7), 6:1, 6:7 (4:7). У вирішальній партії вони мали матчбол, який не зуміли реалізувати.

Поєдинок тривав 2 години 20 хвилин. За цей час українсько-російський дует реалізував 6 з 17 брейк-пойнтів, а їх суперники - 3 з 8. Обидві пари виконали по одному ейсу, при цьому Сергій і Михайло на подачі помилилися один раз, в пасиві Длуги і Брачіалі 9 подвійних помилок.

На рахунку Стаховського та Южного 38 активно виграних м'ячів при 25 невимушених помилках проти 40 віннерсів і 36 невимушених у чеха з італійцем.

Наступними суперниками Длуги і Брачіалі стануть посіяні під першим номером американці Боб і Майк Брайани (1).

Зараз ви читаєте новину «Стаховський зачохлився в парному розряді Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua