пʼятниця, 18 січня 2013 10:03

Стаховський вийшов до третього раунду парного розряду Australian Open

Стаховський і Южний в парі засмутили господарів Australian Open. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 18 січня в Мельбурні (Австралія) на Відкритій першості Австралії у чоловіків в парному розряді проходять матчі другого кола.

Українець Сергій Стаховський і росіянин Михайло Южний перемогли представників Австралії Джона Пірса і Джона-Патріка Сміта з рахунком 6:3, 6:3.

Матч тривав всього 56 хвилин. Сергій і Михайло зробили три брейки і відіграли єдиний брейк-пойнт суперників. На їх рахунку 4 ейси 22 віннерсів і 11 невимушених помилок.

Австралійці один раз подали навиліт, припустившись п'яти подвійних помилок і активно виграли 17 м'ячів при 22-х невимушених помилках.

За вихід до чвертьфіналу змагань Сергій і Михайло посперечаються з переможцями матчу Даніеле Браччіалі (Італія) / Лукаш Длуги (Чехія) - Алекс Болт (Австралія) / Грег Джонс (США).

Зараз ви читаєте новину «Стаховський вийшов до третього раунду парного розряду Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua