середа, 06 лютого 2013 09:43

Стаховський з перемоги стартував на турнірі АТР у Монпельє

Стаховський впорався з французом за 1 годину 17 хвилин ФОТО: АР

5 лютого у Монпельє (Франція) на турнірі АТР Open Sud de France з призовим фондом € 410,200 проходять матчі першого кола.

27-річний український тенісист Сергій Стаховський, який займає у світовому рейтингу 105-е місце, стартував з перемоги над 54-ю ракеткою світу, 31-річним французом Полем-Анрі Матьє, посіяним під 9-м номером - 6:4, 6:4 .

Матч тривав 1 годину 17 хвилин. Стаховський зробив чотири брейка і двічі упустив свою подачу. На його рахунку 10 ейсів при одній подвійний помилці, а його суперник 4 рази подав навиліт і двічі помилився на подачі. Тепер в особистому протистоянні тенісистів рахунок став рівний - 1:1.

За вихід до чвертьфіналу турніру Стаховський посперечається з переможцем матчу Едуард Роже-Васслен (Франція) - Тацума Іто (Японія).

Теніс. AТР. Open Sud de France. Монпельє (Франція). Приміщення (хард). Призовий фонд € 410,200. 28 учасників.

перше коло

Сергій Стаховський (Україна) - Поль-Анрі Матьє (Франція, 9) - 6:4, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Стаховський з перемоги стартував на турнірі АТР у Монпельє». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua