вівторок, 07 серпня 2018 19:33

"Славія" - "Динамо" 1:1. Кияни на останніх хвилинах втратили перемогу над пражанами
5

У першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" у Празі зіграє з місцевою "Славією". Поєдинок пройде на "Еден Арені". Початок - у 20:30.

На матчі працюватиме бригада арбітрів з Великої Британії на чолі з Крейгом Поусоном, йому допомагатимуть Лі Беттс та Іан Хассін. Резервний суддя: Крістофер Кавана. Суддівський спостерігач: Ічко Лозево (Болгарія). Делегат УЄФА: Бакар Жорданія (Грузія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади:

"Славія": Коларж - Цоуфал, Нгадеу-Нгаджуї, Делі, Боржил - Гушбауер, Соучек - Стох, Сікора, Змргал - Шкода (к)

Запасні: Коварж, Белуце, Олайінка, Зелени, Тецл, Кудела, Фрідріх

"Динамо": Бойко - Кедзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Циганков, Гармаш, Сидорчук (к), Буяльський, Вербіч - Бєсєдін

Запасні: Бущан, Русин, Шепелєв, Сідклей, Че-Че, Шабанов, Андрієвський

Як передає з Праги кореспондент Gazeta.ua Артем Галкін, по дорозі на стадіон поліція затримала одного з вболвальників "Динамо" - за порушення правопорядку та паління фаєра.

У Празі зараз +31, футболістам буде важко грати за такої погоди. Спека не спаде щонайменше до кінця першого тайму.

Фанати "Славії" вже заповнили свій фан-сектор, "біло-сині" ще підтягуються.

Автор: Артем Галкін

Перший тайм
3' Момент у "Динамо"! Циганков зробив гостру передачу на Бесєдіна, який з близької відстані не зміг переграти голкіпера. Коларж зробив неймовірний сев.
3' Після подачі кутового верхову боротьбі виграв Бурда, але пробив повз ворота.
8' Чехи заробили перший кутовий: Стох навісив на ближню стійку, де першими на м'ячі опинилися кияни.
10' Бойко тримався за плече і йому надали медичну допомогу - воротар продовжив гру.
13' Момент у "Славії". Після подачі з правого флангу Шкода виграв боротьбу на другому поверсі і пробив метрів з 11 - голкіпер "Динамо" зіграв надійно.
Фани "Славії" організували крутий флешмоб, поки Бойку надавали допомогу.

21' Змргал отримав м'яч на лівому фланзі і потужно пробив з кута штрафного - м'яч потрапив у сітку з зовнішньої сторони.
26' Бесєдіну зовсім трохи не вистачило, аби запресингувати голкіпера - той довго думав і ледь не втратив мяч, лише в останній момент обіграв форварда киян.
Просто скажена підтримка у пражан, вони настільки гучно підтримують свою команду, що не завжди чутно свисток арбітра.
Але й вболівальники "Динамо" не сидять мовчки. як тільки торсида "Славії" хоч на секунду стихає відразу чутно фанів "біло-синіх".
40' Після прострілу з лівого флангу від активного Стоха Цоуфал пробив з-за меж штрафного - поруч зі стійкою.
42' "Славія" помилилася на своїй половині - мяч підхопив Вербич, увійшов у штрафний і двічі пробивав по воротах: з першої спроби влучив у захисника, друга також вийшла невдалою.
45+1' Бойко невдало вибив м'яч, пражани швидко кинули з аута - після подачі з правого флангу захисники "Динамо" вибили м'яч, але прямо на Стоха - його удар метрів з 25 пройшов вище поперечини.
Перерва
У матчі потенційних суперників "Динамо" у наступному раунді Ліги чемпіонів "Стандарт - "Аякс" в першому таймі виграють нідерландці 1:0 (на 19-й хвилині відзначився Хунтелаар).
Другий тайм
48' Після подачі кутового і скидки від пражанина м'яч відскочив від Морозюка в руки Бойко.
51' Удар Змргала з-за меж штрафного пройшов повз ворота.
"Аякс" на виїзді ще до перерви забив "Стандарту" другий гол - це зробив Тадич на 34-й хвилині.
57' Стох обіграв Бурду і пробив по центру метрів з 17 - голкіпер зафіксував м'яч.
60' Заміна у "Славії": замість Шкоди вийшов Тецл.
64' Момент у "Славії". Після навісу у штрафний Змргал пробив головою з близької відстані - "Динамо" відверто пощастило.
Стадіон просто скаженіє, та жене свою команду вперед, "Динамівцям" дуже важко, шум як в кращих традиціях грецьких або турецьких вболівальників.
68' Після розіграшу штрафного Гушбауер потужно пробив з-за меж штрафного - м'яч пролетів поруч зі стійкою.
68' Заміна у "Динамо" замість Буяльського вийшов Шепелєв.
Хацкевич підвівся та енергійно щось підказує гравцям, його явно не влаштовує гра.

80' Белуце, який вийшов на заміну замість Змргала, першим же дотиком наніс небезпечний удар по метру метрів з 20 - вище воріт.
82' ГООООЛЛЛЛЛЛЛ - 0:1! Вербич вивів "Динамо" вперед після пасу Сидорчука. В моменті виникло непорозуміння, адже на полі опинилися два м'ячі, однак арбітр не зупинив гру і кияни цим скористалися.
86' Сікора залишив поле - вийшов нігерієць Олайінка.
88' Момент у "Славії": після подачі кутового Делі пробив головою впритул - поруч зі стійкою.
90' Заміна у "Динамо": замість Циганкова вийшов Андрієвський.
90+5' Гол - 1:1! "Славія" зрівняла рахунок з пенальті. Гушбауер пробив сильно у кут. Бойко був близький до того, аби відбити удар - трохи не вистачило.
11-метровий арбітр призначив після того, як Кендзьора намагався в підкаті вибити м'яч з під ніг суперника, але зробив це з фолом і отримав жовту картку.
Кінець матчу
Потенційні суперники цієї пари також розійшлся миром: "Стандарт" - "Аякс" - 2:2.

Повторний матч між "Динамо" та "Славією" відбудеться за тиждень у Києві на НСК "Олімпійський".

Зараз ви читаєте новину «"Славія" - "Динамо" 1:1. Кияни на останніх хвилинах втратили перемогу над пражанами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua