понеділок, 28 травня 2012 11:55

Синхронне плавання. Українки завоювали срібло і бронзу в останній день ЧЄ

Українки посіли третє загальнокомандне місце на ЧЄ з синхронного плавання. Фото: sportonline.ua

27 травня, в Ейндховені (Голландія) завершився чемпіонат Європи з синхронного плавання. Останній комплект нагород було розіграно в комбінації.

Українські синхроністки Лоліта Ананасова, Олена Гречихина, Дарина Юшко, Анна Хмельницька, Анна Клименко, Ольга Кондрашова, Олександра Сабада, Катерина Садурская, Ксенія Сидоренко та Анна Волошина стали срібними призерами, набравши 93,420 бала і поступившись іспанкам 2,18 бала. Бронзу взяли італійки (90,44).

Раніше на чемпіонаті відбулися фінальні змагання дуетів. Українки Дарина Юшко та Ксенія Сидоренко завоювали бронзові медалі з результатом 92,950 бала.

Чемпіонками Європи стали росіянки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина, набравши 97,860 бали. Срібло виграли іспанки Андреа Фуентес і Она Карбонелл (95,980).

Всього на чемпіонаті було розіграно чотири комплекти нагород. Українки завоювали два срібла - у турнірі груп і в комбінації, і дві бронзи - Лоліта Ананансова в соло і дует Дарина Юшко/Ксенія Сидоренко.

У загальнокомандному заліку українки на третьому місці. Першими стали іспанки (2-2-0), третіми росіянки (2-0-0).

Синхронне плавання. Чемпіонат Європи. Ейндховен (Голландія)